Hakkımızda

Şirketimiz 1997 yıllından günümüze kadar ana faaliyet alanı olan ısıtma, soğutma, sirkülasyon pompaları, hidroforlar, brülörler, dalgıç pompalar ve hava koşullandırma için montaj arıza ve bakım hizmetleri ve benzeri alanlarda taahhüt işleri yapmış ve birçok önemli projeye imza atmıştır.

İletişim

Vatan Cad. No:7/C Demevler/ANKARA Telefon: 0312 332 39 91 - 332 39 92 Faks: 0 (312) 332 39 92 info@hedefteknik.net

0312 332 39 91

info@hedefteknik.net

ANKARA ALARKO HİDROFOR BAKIM HİZMETLERİ

ANKARA ALARKO HİDROFOR BAKIM HİZMETLERİ Alarko Hidrofor bakımında neler yapılır? Alarko Hidrofor bakımlarında öncelikle mekanik aksamda özelliğini yitirmiş olan yağ blok gövdeden alınır ve yerine yani yağ konulur. Piston milin hareketinden dolayı aşınan salamastara yatağı değiştirilir yada salamastra somunu sıkılarak su akıntısı giderilir. Alarko Hidrofor tankındaki hava oranı kontrol edilir gerekirse hava yastığı sağlanır. Basınç şartel ayarları kontrol edilir. […]

ANKARA ALARKO HİDROFOR TAMİR HİZMETLERİ

Alarko hidrofor sistemleriniz arıza yaptığı zaman bizimle irtibata geçerek alarko hidroforlarınızı emin ellerde yeniletin.Hidrofor arıza durumunda hemen Hedef Teknik Alarko Hidrofor Yetkili servisi ile irtibata geçmelisiniz.Hidroforlarınızı emin ellerde yeniletin susuz kalmayın ilk aldığınız gün ki gibi çalışmaya başlasın. Orjinal parçalar kullanılarak hasarlı ürünleriniz emin ellerde yenilenecektir.

HEMEN ARA